Berlin i Tropikalna Wyspa

Szybki kontakt:
Jarosław Ligenza
+ 48 697 039 268
j.ligenza@sindbad.plBerlin i Tropikalna Wyspa

Program ramowy

Dzień 1.
Wyjazd z ustalonego miejsca w godzinach porannych i przejazd do Berlina. Zwiedzanie rozpoczniemy od przejejścia pod 368-metrową wieżę telewizyjną. Wewnątrz kuli, na wysokości 203,8 metra nad ziemią znajduje się taras widokowy. Dla chętnych możliwość wjazdu do góry i podziwianie panoramy Berlina. Następnie spacer w kierunku wyspy Muzeów i wejście do Muzeum Pergamonu, gdzie poczujemy dookoła siebie 2500 lat historii. Czas wolny. Przejście na Gendarmenmarkt – jednego z najpiękniejszych placów w Europie z Niemiecką i Francuską Katedrą oraz piękną salą koncertową, a następnie Aleją Unter den Linden w kierunku Bramy Brandenburskiej i Pomnika Ofiar Holokaustu. Przejazd pod Mur Berliński – jeden z najbardziej znanych symboli zimnej wojny i podziału Niemiec. Wyjazd z Berlina. Przejazd do Słubic na obiadokolację oraz zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 2.
Śniadanie wyjazd w stronę Tropical Island, największej w Europie tropikalnej wyspy, gdzie możemy spotkać się z krainą pełną egzotyki. Zachęcające są spacery po plaży Morza Południowego, wycieczka po Lesie Tropikalnym oraz relaks w Strefie Saun. Czas wolny w parku. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach wieczornych, przyjazd ok godz. 23:00, po drodze możliwa przerwa na posiłek(płatny we własnym zakresie) .

Proponowany program jest ramowy i może zostać zmodyfikowany zgodnie z Państwa potrzebami. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.


335 zł/osobę

Przy minimum 45 osobach

379 zł/osobę

Przy minimum 30 osobach

399 zł/osobę

Przy minimum 20 osobach


  • Przejazd autokarem, opłaty parkingowe, drogowe
  • Opieka pilota oraz lokalnego przewodnika w Wiedniu
  • Ubezpieczenie KL + NNW
  • zakwaterowanie
  • Śniadania oraz obiadokolacje
  • Bezpłatny udział jednego opiekuna na 15 uczestników
Bilety wstępu:

  • Tropical Island(bez strefy saun)-( 25€ osoba dorosła, 20€ – dziecko do lat 15)
  • Charlottenburg – 12€ (zwiedzanie z audioguidem w j. polskim)
  • Muzeum Pergamońskie – 11€ (zwiedzanie z audioguidem w j. polskim)
  • opcjonalnie – wjazd na wieżę telewizyjną – 13€

Jaroslaw Ligenza

Sindbad Zabrze

3 Maja 7a, 41-800 Zabrze

Tel. +48 697 039 268

E-mail: j.ligenza@sindbad.pl


Powyższa oferta ma charakter informacyjny, precyzyjną kalkulację przesyłamy po ustaleniu z Państwem terminu realizacji oraz miejsca rozpoczęcia/zakończenia wycieczki.

Zapraszamy do „polubienia” lub udostępnienia wpisu w Google+: