Biuro Podróży Grecos Holiday Sp. z o.o.

to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm polskiej branży turystycznej, specjalizująca się w organizacji wypoczynku oraz wycieczek w basenie Morza Śródziemnego. Wyspy greckie to domena firmy, a przez 8 lat działalności z jej usług skorzystało ponad 175 tys. klientów.

 

Połączenie wieloletniego doświadczenia i strategicznej współpracy z najlepszymi kontrahentami sprawia, że w tamtym regionie Europy firma Grecos jest jednym z wiodących touroperatorów na polskim rynku. W rankingu dziennika „Rzeczpospolita” z 05.11.2012, jako jedyny z dziesiątki wiodących organizatorów, poznański Grecos Holiday otrzymał pozytywną perspektywę rozwoju.

 

Zaangażowanie w dostarczanie najwyższych wartości dla klienta zostało wielokrotnie docenione licznymi nagrodami i certyfikatami, np. „NAJLEPSZE W POLSCE” – „THE BEST IN POLAND”. Ponadto Biuro podróży Grecos Holiday angażuje się w rozwój branży: jest członkiem Polskiej Izby Turystyki (PIT) oraz członkiem-założycielem Polskiego Związku Organizatorów Turystyki (PZOT).

 

Rok 2012 był trudny wizerunkowo dla polskiego rynku turystycznego – upadło kilku znanych touroperatorów i mniejszych biur podróży. Turystyka to biznes oparty na wzajemnym zaufaniu. Priorytetem dla Grecos Holidays jest zapewnienie klientom poczucia bezpieczeństwa, dlatego poza wymaganymi zezwoleniami firma posiada polisę ubezpieczeniową o wartości 15,5 mln złotych.

Biuro Podróży Grecos Holiday od lat intensywnie rozwija sieć sprzedaży swoich produktów turystycznych i tylko w Polsce współpracuje z kilkuset kontrahentami. Do tej grupy należy włączyć licznych partnerów z zagranicy oraz ponad 65 rezydentów, którzy reprezentują firmę w poszczególnych destynacjach.

Zwiększone zainteresowanie ofertą firmy oraz realizacja strategii dynamicznego wzrostu wymagała zmiany dotychczasowych rozwiązań w zakresie IT oraz oprogramowania. Grecos Holiday potrzebował rozwiązań, które wspierają produktywność pracowników, optymalizują procesy biznesowe oraz gwarantują bezpieczeństwo i wysoką dostępność usług

Biuro podróży Grecos Holiday – warunki uczestnictwa w imprezach turystycznych dostępne są pod linkiem:

http://www.grecos.pl/filesLib/2015/OST_GRECOS%20OWU_WWW_2015.pdf