Funclub Biuro Podróży

 Funclub Biuro Podróży, prowadzi działalność jako organizator turystyczny od 1997 roku, na początku jako spółka cywilna, a od 2001 roku jako spółka z o.o., z powodzeniem organizuje autokarowe wczasy wypoczynkowe w Europie oraz lotnicze imprezy grupowe na każdym kontynencie. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi jak i instytucjonalnymi. Zaufało nam wielu Klientów, co roku mamy przyjemność organizować wakację dla przeszło 40 tys. osób  oraz ponad 100 firm, do których należą najwięksi pracodawcy w Polsce.  Z roku na rok notujemy coraz większą ilość sprzedanych wycieczek co ugruntowuje nas na rynku turystycznym jako rzetelną oraz stabilną firmę.

Biuro Podróży Funclub stale powiększa swój zasięg sprzedaży. Obecnie mamy 4 własne biura terenowe, a oprócz tego nasze oferty dostępne są u ponad 1200 agentów turystycznych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby upragniony urlop był spełnieniem Państwa wakacyjnych marzeń.  Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że ciąży na nas ogromna odpowiedzialność, dlatego dokładnie wsłuchujemy się w głosy naszych klientów, by kolejne wczasy spędzone z naszym biurem były jeszcze bardziej udane.

 

Jako organizator imprez turystycznych posiadamy wszelkie zezwolenia wymagane do prowadzenia działalności z zakresu turystyki wyjazdowej:

Zezwolenie Wojewody Wielkopolskiego

OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA TRAVEL WORLD TU EUROPA SAPOLISA OC Organizatora Turystyki nr M 256/214 w SIGNAL IDUNA (ważną od 17.09.2012 do 16.09.2013)– umowa gwarancji ubezpieczeniowej Funclub obejmuje wszystkich Klientów, przez 1 rok po upływie terminu gwarancji (do dnia 16.09.2014)

Wpis do Centralnego Rejestru Zezwoleń nr: 03622

Rekomendację Wielkopolskiej Izby Turystycznej

W przypadku zainteresowania ofertą Biura Podróży Funclub zapraszamy do zakładki „kontakt” w celu uzyskania od naszych pracowników najświeższych informacji dotyczących oferty prezentowanej przez Biuro Podróży Funclub. Serdecznie zapraszamy do naszych placówek zlokalizowanych na terenie całego Śląska.

Funclub  – warunki uczestnictwa w imprezach turystycznych dostępne są pod linkiem:

http://www.funclub.pl/sites/all/files/fck/witrynowki/OWU_sezon_LATO_2015_Funclub.pdf