Marco Biuro Podróży

Marco Biuro Podróży  funkcjonuje na rynku usług turystycznych od 1991 r.
Siedziba naszej firmy mieści się w Bielsku-Białej przy ul. Szkolnej 1/B. Od kilkunastu sezonów działalność w zakresie sprzedaży imprez turystycznych prowadzona jest również w naszym oddziale w Bielsku-Białej przy ul. 11 Listopada 9. Od 24 lat specjalizujemy się w organizacji wycieczek objazdowych, wczasów pobytowych, pielgrzymek oraz imprez turystycznych przygotowywanych na zamówienie firm oraz instytucji. Równocześnie prowadzimy działalność usługową skoncentrowaną  na sprzedaży biletów międzynarodowej komunikacji autokarowej, sprzedaży biletów lotniczych oraz pośrednictwie w sprzedaży ubezpieczeń przy wyjazdach zagranicznych. Każdego roku poszerzamy naszą ofertę o nowe kierunki podróży, jednocześnie rozwijając sprzedaż agencyjną na rzecz innych touroperatorów stanowiącą uzupełnienie oferty własnej.
Zaufało nam wielu Klientów, bowiem dewiza, którą się kierujemy to profesjonalizm w przygotowaniu imprez oraz wysoka jakość świadczonych usług połączona z bogatymi programami zwiedzania. Posiadamy zezwolenie na prowadzenie działalności w zakresie organizowania imprez turystycznych o numerze 0491. Zgodnie z wymogami ustawy o usługach turystycznych posiadamy gwarancję ubezpieczeniową Signal Iduna Polska TU SA numer M 205190.
Wybierając naszą ofertę gwarantujemy, iż będziecie Państwo podróżować komfortowymi autokarami oraz wypoczywać w atrakcyjnych miejscach, w hotelach o sprawdzonym  standardzie za konkurencyjną cenę. Mamy nadzieję, że wśród naszych ofert znajdą Państwo interesujące propozycje.
Dodatkowo Biuro Podróży Marco od 2012 roku poszerzyła swą działalność o sklep  z eleganckimi koszulami męskimi mieszczący się w Bielsku- Białej przy ul. Szkolnej 6.
W przypadku zainteresowania ofertą Biura Podróży Marco zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do kontaktu z naszymi placówkami, które są zlokalizowane na terenie całego Śląska. Miasta, w którym znajdują się nasze biura to: Katowice, Zabrze, Gliwice oraz Bytom. Zapraszamy do zakładki „kontakt” w celu skontaktowania się z naszymi pracownikami oraz uzyskania najświeższej oferty dotyczącej Biura Podróży Marco.

Biuro podróży Marco – warunki uczestnictwa w imprezach turystycznych dostępne są pod linkiem:

http://www.bpmarco.pl/dokumenty.html