Wycieczka Niemieckie Parki Rozrywki

Szybki kontakt:
Jarosław Ligenza
+ 48 697 039 268
j.ligenza@sindbad.plWycieczka Niemieckie Parki Rozrywki

Program ramowy

Dzień 1

Wyjazd z ustalonego miejsca w godzinach porannych. Przejazd w kierunku granicy niemieckiej. Przejazd
w okolice Lipska. Wizyta w ZOO. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

LIPSKIE ZOO

Liczące ponad 120 lat lipskie zoo z licznymi zabytkowymi budynkami to jeden
z najnowocześniejszych ogrodów w Niemczech o najdłuższej tradycji i największej renomie. Obiekt rozsławił na cały świat zezowaty opos „Heidi”. ZOO to fenomen na skalę światową, stworzone przez naturę i człowieka, należy do grona ogrodów zoologicznych o najdłuższej tradycji. Zamieszkuje w nim wiele rzadkich zwierząt, jak foki bajkalskie, piżmowce czy okapi.

 

 

Dzień 2

Śniadanie w hotelu. Przejazd do Parku Rozrywki BELANTIS, całodzienna zabawa w gronie rodziny i przyjaciół. Powrót do hotelu ok. godziny 18.00. Kolacja, nocleg.

PARK ROZRYWKI BELANTIS

Park rozrywki BELANTIS posiada ponad 60 atrakcji w ośmiu strefach tematycznych oraz dwa malownicze jeziora. Krainy tematyczne w atrakcyjnym świecie BELANTIS noszą dźwięczne nazwy, takie jak „Dolina Faraonów”, „Plaża Bogów”, „Kraina Grafów”, „Wyspa Rycerzy”, „Wybrzeże Odkrywców” i „Preria Indian”. Od ucisku w żołądku podczas jazdy na rodzinnej kolejce górskiej i orzeźwiających atrakcji dla miłośników wody, po liczne miejsca wspólnych doświadczeń i dobrej zabawy dla małych odkrywców.  Najwięksi śmiałkowie mogą ruszyć na ekscytujący spływ torem wodnym na dzikiej rzece przez największą w Europie piramidę. W strefie „Królestwo Świątyni Słońca” na fanów adrenaliny czeka 5-pętlowa gigantyczna kolejka górska HURACAN. Kolejka ta należy do grona dziesięciu najbardziej stromych na świecie. Najpierw wzniesie Cię na wysokość 32 metrów, a następnie ruszy błyskawicznie w dół, tak że niemal doświadczysz swobodnego spadku. Doskonałą zabawą jest flota Posejdona, gdzie statkami można sterować częściowo samodzielnie, i lot bogów, gdzie można samemu ustawić skrzydła i zdecydować, czy kręcić się czy nie. Tylko w tym parku rozrywki na całym świecie goście mogą zrobić prawo jazdy na segwayu.

Dzień 3

 

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do TROPICAL ISLAND pod Berlinem. Całodzienna zabawa w parku wodnym. Wyjazd w kierunku Drezna, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

TROPICAL ISLAND
Tropical Island to centrum rekreacyjno-rozrywkowe typu indoor o powierzchni 6,6 ha, otwarte przez całą dobę, siedem dni w  tygodniu. Na miejscu, obok wielu atrakcji i pokazów do dyspozycji gości są różnorodne formy zakwaterowania: od namiotów na skraju dżungli i tropikalnych bungalowów przez komfortowe apartamenty i domki wypoczynkowe, aż po hotele wszystkich kategorii oraz camping Tropical Islands.

Stała temperatura powietrza 26°C, wody: 28-32°C, największy na świecie kryty las tropikalny, morze i piaszczysta plaża o długości 200 metrów. Wszystko to usytuowane nie na wybrzeżu, ale pod Berlinem.

Dzień 4

 

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do centrum Drezna- zwiedzanie miasta wraz
z przewodnikiem. W programie m.in. ZWINGER, NOWY ZIELONY SKARBIEC, OPERA, KOŚCIÓŁ NMP, czas wolny. Dla chętnych wstęp do Galerii Malarstwa Dawnych Mistrzów. Około godz. 14:00 wyjazd w kierunku Polski, po przekroczeniu granicy obiadokolacja (płatna we własnym zakresie),  powrót w ustalone miejsce w godzinach wieczornych.

 


1079 zł/osobę

Przy minimum 45 osobach

1079 zł/osobę

Przy minimum 30 osobach

1079 zł/osobę

Przy minimum 20 osobach


  • Przejazd autokarem
  • Zakwaterowanie w pokojach 2,3 os. z łazienkami
  • Wyżywienie: 3 śniadania i 3 kolacje
  • Ubezpieczenie KL i NNW
  • Opiekę pilota i lokalnego przewodnika w Dreźnie
  • Biletów wstępów do zwiedzanych obiektów ( 105 Euro /os. dorosłą, 84 Euro/ dziecko
  • Świadczeń nie wymienionych w ofercie, wydatków własnych

Jaroslaw Ligenza

Sindbad Zabrze

3 Maja 7a, 41-800 Zabrze

Tel. +48 697 039 268

E-mail: j.ligenza@sindbad.pl


Powyższa oferta ma charakter informacyjny, precyzyjną kalkulację przesyłamy po ustaleniu z Państwem terminu realizacji oraz miejsca rozpoczęcia/zakończenia wycieczki.

Zapraszamy do „polubienia” lub udostępnienia wpisu w Google+: