Tęcza Biuro Podróży

Szanowni Państwo i Drodzy Klienci !

Tęcza Biuro podróży rozpoczęło swoją działalność w 1991 r. jako organizator wyjazdów turystycznych w Polsce jak i za granicę. Przez te wszystkie lata staraliśmy się ciągle ulepszać i poszerzać swoją ofertę dopasowując ją przede wszystkim do Państwa potrzeb, zachowując przy tym najwyższy standard oferowanych przez nas usług. Po raz kolejny serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi propozycjami na zbliżający się sezon wiosna – lato – jesień 2016. Wierni 24 – letniej tradycji, starając się sprostać Państwa potrzebom przygotowaliśmy dopasowaną ofertę, w której wysokiej jakości proponowanych usług towarzyszy przystępna cena.

Mamy do zaoferowania wycieczki oraz zorganizowane wczasy pobytowe. Jesteśmy niezmiernie dumni, że wybrali Państwo nasze biuro podróży jako organizatora Swojego wolnego oraz cennego czasu. Postaramy się sprostać stawianym nam oczekiwaniom i wierzymy, że uda się Państwu za naszym pośrednictwem zwiedzić wiele ciekawych oraz interesujących miejsc.

Jako organizator turystyki wyjazdowej posiadamy wszelkie zezwolenia niezbędne do prowadzenia tego typu działalności.

Posiadamy:

Zezwolenie Organizatora Turystyki nr 452 oraz gwarancje ubezpieczeniowe SIGNA IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A . nr M 203794 ważną od 01.01.2015 do 31.12.2015 oraz nr M 205299 ważną od 01.01.2016 do 31.12.2016 . Jesteśmy członkiem BESKIDZKIEJ IZBY TURYSTYKI i POLSKIEJ IZBY TURYSTYKI

W przypadku zainteresowania ofertą Biura Podróży Tęcza zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do kontaktu z naszymi placówkami agencyjnymi Biura Podróży Sindbad, które są zlokalizowane na terenie całego Śląska. Miasta, w których znajdują się nasze biura to: Katowice, Zabrze, Gliwice oraz Bytom. Zapraszamy do zakładki „kontakt” w celu skontaktowania się z naszymi pracownikami oraz uzyskania najświeższej oferty dotyczącej Biura Podróży Tęcza.

Życzymy udanych oraz owocnych wyjazdów z naszym biurem podróży oraz niezapomnianych wrażeń.

Tęcza Biuro Podróży – warunki uczestnictwa w imprezach turystycznych dostępne są pod linkiem:

http://www.tecza.pl/index?Act=show_doc&id_doc=277&id_dir=1