Tropikalna Wyspa

Szybki kontakt:
Jarosław Ligenza
+ 48 697 039 268
j.ligenza@sindbad.plProgram ramowy

Wyjazd z ustalonego miejsca o godz. 00:00-01:00, przejazd stronę Tropical Island, największej w Europie tropikalnej wyspy, gdzie możemy spotkać się z krainą pełną egzotyki, popływać w atmosferze tropików, odpocząć na leżakach podczas gdy Państwa pociechy będą zajęte korzystaniem ze zjeżdżalni i innych atrakcji specjalnie dla nich przygotowanych. Zachęcające są spacery po plaży Morza Południowego, wycieczka po Lesie Tropikalnym oraz relaks w Strefie Saun. Czas wolny w parku. W godz. 13:30 – 15:00 wspólny obiad w jednej z parkowych restauracji. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach wieczornych, przyjazd na miejsce zbiórki ok godz. 01:00, po drodze możliwa przerwa na posiłek(płatny we własnym zakresie) .


349 zł/osobę

Przy minimum 45 osobach

379 zł/osobę

Przy minimum 30 osobach

399 zł/osobę

Przy minimum 20 osobach


  • Przejazd autokarem, opłaty parkingowe, drogowe
  • Opieka pilota
  • Bilety wstępu  tropikalna wyspa + strefa saun dla uczestników
  • Obiad z napojem
  • Ubezpieczenie KL + NNW
– wydatki własne

– ewentualny posiłek w drodze powrotnej

Jaroslaw Ligenza

Sindbad Zabrze

3 Maja 7a, 41-800 Zabrze

Tel. +48 697 039 268

E-mail: j.ligenza@sindbad.pl


Tropikalna wyspa

Informację praktyczne:
– wifi w cenie – praktycznie cała tropikalna wyspa objęta jest zasięgiem  bezprzewodowego internetu

– wyżywienie i napoje – na teren tropikalnej wyspy nie wolno wnosić własnego jedzenia i napojów

– strefa dla nudystów – na terenie tropikalnej wyspy nie ma możliwości opalania się nago, można jednak korzystać ze strefy saun w której strój taki jest jak najbardziej mile widziany

– temperatura i odzież – Temperatura powietrza to ok. 26°C, wskazana jest lekka odzież oraz sandały lub inne lekkie busy. Stroje kąpielowe prosimy nosić tylko na plaży i w wodzie. Temperatura wody w brodziku dla dzieci to 35°C, w Lagunie – 32°C, a w Morzu Południowym – 28°C. Prosimy  pamiętać o zabraniu ręczników.

– płatności w Tropikalnej Wyspie – przy wejściu otrzymacie Pańśtwo opaskę chip przypominającą zegarek, na której zapisywane będą wszystkie wydatki. Rozliczenie następuje w momencie opuszczania hali. Stan wydatków można kontrolować na bieżąco w terminalach dostepnych na terenie obiektu lub w sklepach.

 

Tropikalna wyspa posiada również stronę internetową w języku polskim, zapraszamy do odwiedzenia i zapoznania się z najaktualniejszymi informacjami:

https://www.tropical-islands.de/pl/