Wczasy rodzinne

Serdecznie zapraszamy do od kontaktu rodziny z dziećmi. Nasi pracownicy chętnie pomogą w wyborze kierunku wyjazdu, miejscowości docelowej oraz oczywiście Hotelu. Wczasy rodzinne są bardzo specyficznym rodzajem wyjazdów, w których oprócz ww czynników zawsze bierzemy pod uwagę wiek oraz charakter dzieci, pomagamy w wyborze wakacji, które pozwolą Państwu odpocząć, a dzieciom zapewnią niezapomniane beztroskie wspomnienia. Dzięki szerokiej ofercie oraz wiedzy na temat organizatorów wytypowaliśmy kilka firm z które wczasy rodzinne traktują w wyjątkowy sposób – zapewniając odpowiedni standard wypoczynku oraz profesjonalną wykwalifikowaną kadrę, która pomoże Państwu cieszyć się zasłużonym urlopem.

W tym segmencie produktów szczególnie polecamy:

rainbow tours biuro podróży

Wycieczki objazdowe Rainbow Tours.

Biuro oferuje zagraniczne wycieczki objazdowe samolotem i autokarem, w ofercie również programy typu 2w1 czyli zwiedzanie + wypoczynek. Przez wielu Klientów biuro uważane jest za lidera w tym segmencie usług turystycznych.

Biuro Podróży Itaka

Wczasy rodzinne – Biuro Podróży Itaka:

Biuro Podróży Itaka przygotowało dla Państwa osobny produkt, którego dotyczy katalog „Rodzinne Wakacje w klubach przyjaciół Itaki”, a w nim:

  • Starannie wyselekcjonowane hotele
  • duże pokoje(także z aneksem kuchennym
  • Infrastruktura dla dzieci: brodziki, place zabaw, minikluby, zjeżdżalnie oraz minidico
  • polskie animacje ( oraz aniamacje dla dorosłych)

Wycieczki Biura Podróży Tęcza

W ofercie touroperatora znajdują się wyłącznie wycieczki autokarowe, specjalizacja w tym segmencie pozwoliła na dopracowanie produktu do tak wysokiego poziomu, że biuro to ma bardzo duże grono stałych Klientów. Cytując jednego z „Nich” – „Kto raz pojedzie z Tęczą ten na pewno do Nich wróci”. Serdecznie zapraszamy.