Wycieczka Bawaria z Legolandem

Szybki kontakt:
Jarosław Ligenza
+ 48 697 039 268
j.ligenza@sindbad.plWycieczka Bawaria z Legolandem

Program ramowy

Dzień 1
Godz. 22:00 zbiórka grupy, spotkanie z pilotem i wyjazd w kierunku Niemiec.

Dzień 2
Przyjazd do stolicy Bawarii – MONACHIUM. Zwiedzanie MIASTECZKA OLIMPIJSKIEGO oraz wyjazd na WIEŻĘ OLIMPIJSKĄ. Zwiedzanie STAREGO MIASTA m.in.: KOŚCIÓŁ NMP, RATUSZ, REZYDENCJA WITTELSBACHÓW oraz KOŚCIÓŁ ASAMÓW. Przyjazd do AUGSBURGA, zakwaterowanie, obiadokolacja. Wieczorem zwiedzanie starówki, jednego z najstarszych miast niemieckich: katedra, plac ratuszowy. Powrót do ośrodka, nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Przejazd i całodniowy pobyt w LEGOLANDZIE. Oprócz miniaturowego świata wykonanego w całości z klocków LEGO®, na miejscu znajduje się również park rozrywki, który dostarcza niezapomnianych wrażeń. Lubiący adrenalinę nie będą zawiedzeni. Liczne atrakcje wodne oraz szybkie kolejki będą do dyspozycji. Nowością w parku jest podwodny świat LEGOLAND® ATLANTIS by SEA LIFE. W godzinach wieczornych, powrót na obiadokolacje i nocleg.

Dzień 4
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na zwiedzanie najpiękniejszych zamów bawarskich, m.in.: „bajkowego” ZAMKU NEUSCHWANSTEIN o raz w miejscowości LINDERHOF – jednego z pałaców Ludwika II i spacer po ogrodach. W godzinach wieczornych wyjazd w kierunku powrotnym. Czas wolny w restauracji McDonald’s na posiłek. Nocny przejazd przez Niemcy

Dzień 5
W godzinach rannych przyjazd i zakończenie wycieczki.

 

Proponowany program jest ramowy i może zostać zmodyfikowany zgodnie z Państwa potrzebami. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.


859zł/osobę

Przy minimum 45 osobach

899 zł/osobę

Przy minimum 30 osobach

975 zł/osobę

Przy minimum 19 osobach


  • Przejazd autokarem, opłaty parkingowe, drogowe
  • zakwaterowanie
  • śniadania oraz obiadokolacje
  • Opieka pilota
  • Ubezpieczenie KL + NNW
  • Bezpłatny udział jednego opiekuna na 15 uczestników
Bilety wstępu:

  • 50 – 60€ w zależności od wieku uczestników

 

Jaroslaw Ligenza

Sindbad Zabrze

3 Maja 7a, 41-800 Zabrze

Tel. +48 697 039 268

E-mail: j.ligenza@sindbad.pl


Powyższa oferta ma charakter informacyjny, precyzyjną kalkulację przesyłamy po ustaleniu z Państwem terminu realizacji oraz miejsca rozpoczęcia/zakończenia wycieczki.

Zapraszamy do „polubienia” lub udostępnienia wpisu w Google+: