Wycieczka do Krasiejowa i Radzionkowa

Szybki kontakt:
Jarosław Ligenza
+ 48 697 039 268
j.ligenza@sindbad.plWycieczka do Krasiejowa i Radzionkowa

Program ramowy

Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych, przejazd do Radzionkowa zwiedzanie Muzeum Chleba – jedynego w Polsce połączone z formowaniem ciasta przez uczestników wycieczki i wypiekiem bułek.  Przejazd do Krasiejowa, na miejscu m.in.:  przejażdżka w „Tunelu Czasu” w niesamowicie realistycznej scenerii połączonej z najnowszymi osiągnięciami technologii multimedialnych oraz spacer ścieżką edukacyjną przez teren wyrobiska, która ma długość około 1500 m. Czas zwiedzania ścieżki z przewodnikiem wynosi od 1,5 do 2 godzin. Wzdłuż ścieżki rozmieszczone są modele mezozoicznych gadów i płazów. Pawilon Paleontologiczny zabezpiecza największe w Europie skamieniałości triasowych płazów i gadów, które można oglądać przez przeszkloną podłogę. Park rozrywki, karuzele, plac zabaw. Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

 

Proponowany program jest ramowy i może zostać zmodyfikowany zgodnie z Państwa potrzebami. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.


49 zł/osobę

Przy minimum 45 osobach

63 zł/osobę

Przy minimum 30 osobach

87 zł/osobę

Przy minimum 20 osobach


  • Przejazd autokarem, opłaty parkingowe, drogowe
  • Opieka pilota
  • Ubezpieczenie KL + NNW
  • Bezpłatny udział jednego opiekuna na 15 uczestników
Bilety wstępu:

  • biletów wstępu: JuraPark – 27 zł/os.
  • Muzeum Chleba – 13 zł/os.,
  • opcjonalnie: lekcja muzealna – 7 zł/os., przewodnik – 1 zł/os.

Jaroslaw Ligenza

Sindbad Zabrze

3 Maja 7a, 41-800 Zabrze

Tel. +48 697 039 268

E-mail: j.ligenza@sindbad.pl


Powyższa oferta ma charakter informacyjny, precyzyjną kalkulację przesyłamy po ustaleniu z Państwem terminu realizacji oraz miejsca rozpoczęcia/zakończenia wycieczki.

Zapraszamy do „polubienia” lub udostępnienia wpisu w Google+: